Paylaşım'ın Tek Adresi
Daha kaliteli hizmet içim üye olurmusun...
Paylaşım'ın Tek Adresi
Daha kaliteli hizmet içim üye olurmusun...
Paylaşım'ın Tek Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşım'ın Tek Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Güzel sözler

YazarMesaj
ex-star
Admin
ex-star

Rep : 575

Güzel sözler Empty
MesajKonu: Güzel sözler   Güzel sözler EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 7:17 pm

Ruhun SatıLmı$Sa Çar$ı PazarDa TeSeLLi Arama ßo$ SokakLarDa Mazin KirLenmi$Se LekeSi çOkSa qüzeLLiqin neye Yarar $erefin yOkSa.

||. . .ßéLki sanDıqın kaDar ukaLa , ßéLkidé taHmin édéméyéCéqin kaDar mütévaZzıyım . . . ßiraz sakLıyım , ßazén yasakLıyım . . . kimséyi örnék aLmam . . . aRkama ßakmam . . . ~asLa~ démém . . . ~ké$kéLéri~ séwmém . . ! éLéştiri dinLérim Nasihat dinLémém . . ! kimSé ßana masaL anLatmasın çøcukkén séwméZzdim zaTén . . ! .||

Biz KimLeriz Diye Sorma Biz Hayata Boş VermişLerdeniz. Hayat Nedir Diye Sorma Biz Hayat Deryasinda YüzenLerdeniz.Bizi Arama Lüks MeyhaneLerde Biz Dost Şarabı içenLerdeniz.Bize Dost Arkadaş Nedir Diye Sorma Biz OnLar için öLüme GidenLeriz

Bazen dur demek yetmez Gidenin ardından Giden mecbursa gitmeye Ve ben mecbursam kalmaya Ve hiçbir söz yetmez gideni durdurmaya Gitmesini istemeden gönderdiklerin Ve gel desende getiremediklerin Olmadan mecbur kalırsın yaşamaya Hayatın temel kuralıdır belki ama Her şeye rağmen seven bırakmayandır..

Gülerken aglatìp can yakanlarì,aglatìp gönül alanlarì biz cok gördük dostum elin kopugu iste can degil ya.

korkma ! sakin sevmekten korkma! kursun sesi kadar hizli gecer yasamak ama öyle zorki kursunu havada sevgiyi sicacik yürekte tutmak

Yokluğunda ne ateşleri hasretinle yaktım da..Bir seni yakamadım,beni yaktığın gibi..

Dostlarım vardı hayallerim gibi hayallerim vardı dostlarım gibi ikisi de yalandı sevdiğim gibi...!!

biz Zenqin ÇocukLarı qibi Şık Giyinip PahaLı HediyeLer aLmayı ßiLmeyiz Ama ßiLdiqimiz ßişe Vardır Sevdiqmi ÖLümüne Severiz...

ne unutacak kadar nefret ettim,ne hatìrlìcak kadar cok sevdim seni...

ölüm gelip almadan önce sana dönmek boynumun borcu bu yalnìz gecen aksamlarì sana unutturmak boynumun borcu.

Elbette bugün ağlıyorsam yarın güleceğim. Elbette önce çekip gidip sonra döneceğim.

benim hayatìmda ya hepsin ya hic ya artìsìn ya eksi ya siyasìn ya beyaz ya evetsin ya hayìr abi bende orta yol yok ya benimsin ya benim.

sana hayallerimden fazla sarkma demistim bak düstün iste.

Kavgayı, bir yaprağın üzerine yazmak isterdim sonbahar gelsin yaprak dökülsün diye. Öfkeyi, bir bulutun üzerine yazmak isterdim yağmur yağsın bulut yok olsun diye. Nefreti, karların üzerine yazmak isterdim güneş açsın karlar erisin diye. ...Ve dostluğu ve sevgiyi, yeni doğmuş tüm bebeklerin yüreğine yazmak isterdim onl...arl...a birlikte büyüsün bütün dünyayı sarsın diye...

~ Mєzaяıŋıŋ Ъasıŋda тєк biг Ŧaтiha Oќυчaŋ Cıќaгмı? Ṡσпυп iηтihaгѕa?

Sus !! Konuşma gideceksen, yalanlar çare değil bana, acıtma kalbimi mevsimlik sevmelerinle ....Ardına bakmadan git bu defa! Hiçbir söz söylemeden, yüreğimdeki temiz aşkı, yalanlarınla kirletmeden git ki,Bu da yaşayabileceğin en son GURURUN olsun !!..........

Bana geri Donmek istiyorsun ya Sana bir sÖzüm Var Beynine Kazi Bunlari ''Bazi Seyler Affedilmeyecek Kadar BüyüktürAma Affetmek BüyükLüktür? Seni Affetmek BüyükLükSe Birak Yalan Dünyada Ben Kücük Kalayim

ßu kadar üzersen sen ßeni ßöLe yarınımda değiL dünde kaLırsın. Herqün aqLaTırsan kırarsan ßeni qözümden dü$tüqün yerde kaLırsın.. haßersiz sessizce çeker qiderim , uyanır uykundan donakaLırsın..ßir weda mekTußu ßiLe ßırakmam, suçun qünahınLa kaLakaLırsın!

Başka türlü olsaчdı daha iчi olurdu tabi Mesela sen daha düzgün durabilseчdin karşımda İnsaniчetsiz tarafının dirilişine müsade etmeseчdin Ya da madem oчun oчnuчorduk Hazır sen bu kadar kaptırmışken rolüne kendini Perdeler kapanmadan son bir kez haчran bıraksaчdın beni kendine Öчle ki bende alkışlarla uğurlasaчdım seni... Haчal kırıklıklarıчla değil ...
http://tekforum09.eniyiforum.org

Güzel sözler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cevahirin Ulviye Söylediği Komik sözler..