Paylaşım'ın Tek Adresi
Daha kaliteli hizmet içim üye olurmusun...
Paylaşım'ın Tek Adresi
Daha kaliteli hizmet içim üye olurmusun...
Paylaşım'ın Tek Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşım'ın Tek Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Youtube yi İzlemek İçin

YazarMesaj
ex-star
Admin
ex-star

Rep : 575

Youtube yi İzlemek İçin Empty
MesajKonu: Youtube yi İzlemek İçin   Youtube yi İzlemek İçin EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 3:41 pm

Youtube videolarını izeyemeyen arkadaşlarımız aşağıdaki linkten jacker programını indirip bilgisayarına kursunlar.Hiçbir sıkıntıları kalmaz.Programı yazan Ceyka arkadaşın açıklamaları buyrun:

"Arkadaşlar yapılan köklü Ip değişiklikleri sonucu Youtube birkac gündür Kullanıcılar Tarafından erişilmez durumdaydı.
Bu Yeni Versiyonla Artık Eski halinde erişim sağlayabileceksiniz. Bazı değişkliklerde eklenmiştir BU kuruluma... Bazen Sayfa Hata verdiği oluyor ozaman da F5 yaparsanız sayfanız gelecektir...

Yapımcı Notu:
Arkadaşlar Bu versiyonda açılan site ağını genişletmedim. Özellikle Youtube ve Megaupload un tekrar açılışlarını sağladım bunun yanın da bir de 3.versiyondaki siteler var. Bnun sebebi ise her gecen gün artan yasaklı siteleri ve kullanıcıların beklentilerini takip etmek gerçekten imkansız. Benim önceliğim ise belli baslı olanları açmak ve diğer açılaiblecek siteleri de kullanıcıların nasıl açabileceklerini bir video kaydı ile göstermek oldu. Bu versiyonun yapımında yanımda daim olan NZHM' e ayrıca Tenkyuu"

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
bu linki Mozilla Firefox'a yazın indirin
http://tekforum09.eniyiforum.org

Youtube yi İzlemek İçin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Msn İçin Şekilli Yazılar
» Msn İçin Damardan Nickler
» Bu Çiçek, Senin İçin
» Ağlamak İçin Gözden Yaş mı Akmalı?
» Msn Hesabınızı Korumak İçin Neler Yapılabilir.